Mickey Mouse

Na zalogi

Nov izdelek

  • Klasična otroška T-Shirt majica iz 100% bombaža
  • Profesionalno tiskana za dolgo obstojnost tiska
  • Gramatura 150 g/m2, enostavno vzdrževanje

Celoten opis...

Več podrobnosti

15,90 € z DDV

Predstavitev

Kako izbrati pravo velikost majice?

Uporabljamo majice standardnih velikosti. Če običajno torej nosite majice velikosti L, potem vam bo zelo verjetno prav prišla tudi naša velikost L. Točne dimenzije posameznih majic si lahko ogledate v spodnji tabeli. Priporočamo, da svojo najljubšo majico izmerite po širini in višini, kot kažejo spodnje skice.

STAROST1-23-45-67-89-1011-12
VELIKOSTI v cm90104116128140152
ADolžina404347515563
BŠirina odprtine na vratu15,516161616,516,5
CDolžina rokava10,511,512,513,514,515,5
DŠirina odprtine rokava10,511,512,513,514,515,5
EŠirina odprtine spodnjega dela313437404346
Majice mere

Priporočila za dolgo obstojnost tiska

Pri pranju prosimo sledite navodilom všitih na majice. Odsvetuje se sušenje v sušilnem stroju. Likanje je možno na hrbtni strani motiva.

Tehnične podrobnosti

Gramatura150g/m2
Sestava100% bombaž
Vrsta motivaSamo slika
SpolOtroška majica
Urejanje besedilaNe

30 podobnih izdelkov